KURIOZUM! ALEż BłąD! CZERWONA KARTKA DLA BRAMKARZA VALENCII [WIDEO]

Festiwal błędów w hicie LaLigi! Najpierw Mar-Andre ter Stegen zawinił przy golu wyrównującym dla Valencii, a później absurdalny błąd popełnił Giorgi Mamardaszwili i goście grali w osłabieniu. Tę akcję koniecznie trzeba zobaczyć!

Świetny początek Barcelony i katastrofa przed przerwą

Barcelona świetnie rozpoczęła mecz z Valencią. Koronkowa akcja, dośrodkowanie i efektowny gol Fermina Lopeza dał prowadzenie Barcelonie. W następnych minutach do głosu doszli goście, którzy po fatalnym błędzie Marca-Andre ter Stegena stracili pierwszego gola.

Jakby tego było mało, później pomylił się także Ronald Araujo, który sfaulował rywala w polu karnym, jedenastkę wykorzystał Pepelu i Valencia do przerwy prowadziła z Barceloną 2:1.

Musiała sobie jednak radzić w osłabieniu, bo w samej końcówce pierwszej połowy błąd popełnił także Giorgi Mamardaszwili i został ukarany czerwoną kartką. Golkiper źle przyjął sobie piłkę w polu karnym, ta odskoczyła mu wprost pod nogi Lamine'a Yamala.

Bramkarz Valencii próbując ratować sytuację, dotknął futbolówki ręką poza polem karnym i po długiej konsultacji VAR-u został ukarany czerwoną kartką.